Tagasiside Meie kursuste lõpetanud õppijatelt

Nimi:*
Teie hindamine:

Käin inglise keele kursustel juba kaks aastat. Olen rahul, et meie õpetaja, Irina Matviitšuk, saab leida erilist lähenemist igale õpilasele, pakkudes erinavaid mänge, põnevaid ülesandeid, et laiendada meie inglise keele sõnavara. Võrreldes eelmise aastaga mulle tundub, et minu inglise keele oskused muutuvad paremaks. Õpetaja oskab kuulata, kui ei saa millegagi toime tulla, ja anda nõu anda. Tema nõuandel hakkasin lugema inglise keeles raamatuid ja uudiseid, mis parendab lugemisoskust. Kui varem, näiteks, mul tekkisid raskused mahukate tekstidega, siis praegu ma saan teksti sisust aru ja täita pakutud ülesandeid. Kuna mõnikord on raske kasutada inglise keelt reaalses elus, siis kursused annavad võimaluse praktikal oma oskusi täiendada. Suurem osa tunnist kulutakse rääkimisele, mis tunneb mulle päris hea idee olevat, sest see aitab õpilasi saada keelebarjäärist üle. Avaldan tänu õpetajale, kes motiveerib ja innustab mind edasi inglise keelt õppida.

Polina Anissimova

Narva Keeltelütseumi õpilane

Olen käinud keeltekoolis Interlink juba 4 aastat. Kuna võtan osa EU proektides nagu Erasmus+ ja kavatsen õppida Suurbritaanias, kasutan inglise keelt tihti. Mind väga meelitab õppimise viis, mis on kasutatud nendel kursustel. Võrreldes teiste keeltekursustega, väga palju tähelepanu pööratakse siin rääkimise oskustele, mis ma leidsin kõige kasulikum minu töös. Õpetaja Irina Matvijtsuk inspireerib mind ja temale tänu armastan ma inglise keelt nüüd ülimalt. Ta aitas minule ka ülikooli valimise ja sisseastumisega.

Oleks tore aga, kui me debateeriksime veel rohkem, sest see on minu armsaim osa ja arvan, et see aitaks teistele õpilastele keelebarjääri ületada nagu see aitas mind.

Timur Valitov